צילומי הריון – תיעוד ומזכרת מהשלב הראשון ועד הלידה

הדפסה

תקופת ההיריון היא תקופה מאוד מרגשת עבור האם וכלל המשפחה. נשים רבות מעוניינות בתיעוד מצולם, שיהיה להם מתקופה זו לכל החיים. צילומי הריון מאפשרים יצירת מזכרת לכל החיים, לתקופה מרגשת זו. יש לא מעט דרכים באמצעותן ניתן לתעד את תקופה ההיריון, כאשר הדרך המקצועית היא לפנות לצלם מקצועי, אשר מתמחה בביצוע צילומי הריון. דרך מקסימה לתעד את התקופה, היא באמצעות צילומי היריון החל מהרגע הראשון של תקופת ההיריון, ועד הלידה.

שלב ראשון – מתחילים!

בשעה טובה גילית שאת בהריון! בתחילת ההיריון עדין לא רואים סממנים חיצוניים מובהקים המעידים על ההיריון, אך את הזוהר המאפיין את פניהן של נשים הרות,  בהחלט כבר אפשר לראות. ביצוע צילומי הריון החל מהשלב הראשוני של תקופה זו, יאפשר לך ליצור רצף של תמונות, אשר יבטאו את שלבי ההיריון השונים, מתחילתו ועד סופו, ביום הלידה.

 

שלב שני – בטן קטנטנה

בחודש השלישי של תקופת ההיריון ניתן להתחיל לראות ניצנים חיצוניים, המעידים על התפתחות העובר בבטנך. הגוף מתחיל להתעגל, והבטן ההריונית מתחילה לצאת. צילומי הריון בשלב זה יכולים להתבצע בביתך, בטבע, בסטודיו של הצלם המקצועי, בים, או בכל מקום בו תחפצי להצטלם.

 

שלב שלישי – התפתחות העובר

בחודשים מתקדמים יותר של ההיריון,  סימני ההיכר החיצוניים אינם מוטלים בספק. הבטן ההריונית יוצאת החוצה במלוא הדרה ותפארתה, והיולדת המיועדת הופכת עגלגלה ונשית. צילום שלב זה גם כן יכול להתקיים במקום בו תחושי בנוח, בשילוב בגדים ואביזרים אשר יתרמו ליצירת תמונה אומנותית במיוחד. ברשותנו מגוון אקססוריז אשר מהם תוכלי לבחור.

 

שלב רביעי – אוטוטו זה קורה!

בחודש התשיעי להריון, רגע לפני הלידה, מומלץ לבצע סט צילומי היריון נוסף. רצף התמונות מתחילת ההיריון ועד סופו מהווה מתנה נהדרת, הן ליולדת הצפויה והן לבני משפחתה. נסי לתאם עימנו צילומי היריון לתחילת החודש התשיעי, על מנת שלא יהיה לך קשה לקיים את הצילומים. אנו נעשה כל מאמץ מצדנו לאפשר לך נוחות מרבית וחוויה נעימה ומפנקת.

 

שלב אחרון – הלידה

צילומי הריון לרוב מתעדים את התהליך אותו עוברת אישה במהלך תקופת ההיריון. תהליך ההיריון המסתיים ברגע הלידה המרגש, מצטלם נפלא, ואין דבר מרגש יותר מאשר לחתום את החוויה בתמונה משותפת עם הרך הנולד. באפשרותנו להגיע אליך הביתה, או לבית החולים לבחירתך, ביום בשעה שיהיו נוחים לך. תמונה משותפת של הזוג עם התינוק החדש, ועם ילדיהם הנוספים במידה ויש, מרגשת ומקסימה במיוחד, ומזכרת נהדרת לכל החיים.

 

צילומי היריון מקצועיים

כאמור ישנן לא מעט דרכים לתעד את תקופת ההיריון. צילומים מקצועיים של תקופה זו יבטיחו לך מתנה ומזכרת באיכות מקצועית, אותה תוכלי לחלוק עם משפחה וחברים. אנו מספקים צילומי סטילס באיכות מקצועית, וכמות תמונות גדולה, מהן תוכלי לבחור.