הורות > הורים בוגרים > טיול מאורגן לחו"ל עם הילדים

טיול מאורגן לחו"ל עם הילדים

PDF הדפסה דוא

הורות מעבר לים - טיול מאורגן לחו"ל עם הילדים

תקופת החופש הגדול, ולאחריה – תקופת החגים, הינה גם תקופת מבחן להורות מוצלחת וסבלנית במיוחד וגם תקופה מושלמת ליציאה לחופשה משותפת עם הילדים, ללא רגשות אשם ממקום העבודה. לאלו החפצים בחופשה שהיא גם התנתקות טוטאלית מכל השגרה הלחוצה, ולאפשרות להפגין הורות דואגת וקשובה מחוץ לשגרה הביתית הרגילה, החופשה האולטימטיבית היא חופשה מעבר לים, המאפשרת לראות עולם עם הילדים. במידה ותבחרו להצטרף לטיול מאורגן לחו"ל, קחו בחשבון כי כל החלק הלוגיסטי טרום הטיול והארגונים/ תכנונים ותאומים נחסך מכם, כך שכל הנותר מבחינתכם הוא לבחור את חברת התיירות מטעמה יוצא הטיול ולבחור את מסלול הטיול. בין אם תבחרו בטיול ליעד קרוב כמו טיול מאורגן לאיטליה או ליעד רחוק יותר כמו טיול מאורגן לדרום אמריקה, תוכלו להיות רגועים שהינכם בידיים טובות, כאשר גם בחו"ל, הכל מאורגן עבורכם כך שתוכלו לאפשר לעצמכם לנצל את הטיול לצורך בילוי נטו עם הילדים, בו תוכלו להקדיש להם את כל תשומת הלב הראויה, ללא לחצים או עיסוקים בנהיגה, אחריות על התקדמות הטיול בהתאם למסלול שתוכנן, חיפוש מקומות לאכול וכיוצא בזה. להלן מספר יתרונות בולטים שיש לטיולים מאורגנים לחו"ל, במיוחד לטיולים המיועדים למשפחות, המאפשרים לכם יציאה לחו"ל בראש שקט עם הילדים לצידכם:

טיול מאורגן לחו"ל למשפחות

חברות תיירות לוקחות בחשבון כי משפחות היוצאות לחו"ל הינן בעלות צרכים ייחודיים ולכן  אלו מתאימות עבורם טיולים ייעודיים להם. מומלץ אכן לבחור בטיולים מאורגנים כאלה, המתחשבים במגבלות של הצעירים שבחבורה ומתאימים מסלול המאופיין בקושי הגיוני ולא אינטנסיבי או מתיש יתר על המידה. עם זאת, המסלול כולל גם את כל האטרקציות הנחשבות והמעניינות ביותר גם לילדים וכאלו המאפשרים בילוי לכל המשפחה. כך תוכלו לוודא כי לא פספסתם יעד תיירותי חשוב או אטרקטיבי במיוחד מאחר והמדריך המלווה את הטיול דואג לכלול במסלול את כל מה שנחשב וחשוב במקום היעד ובידו הידע אודות כל מקום ומקום, כך שמעבר לפן החוויתי של הטיול, תוכלו אתם וילדכם ליהנות מפן חינוכי המהווה ערך מוסף לטיול המהנה.

טיול מאורגן בו הכל כלול במחיר

יש לקחת בחשבון כי עלותם של בתי המלון וכניסות לאתרים התיירותיים הינה זולה במסגרת טיול מאורגן לעומת טיול באופן עצמאי. באמצעות יציאה לטיול מאורגן תוכלו ליהנות ממחיר מוזל המיועד לקבוצה וניתן לחברות תיירות. כך בעצם בעלות הטיול תוכלו ליהנות מהמכלול הנדרש הכולל בתי מלון, טיסות, אטרקציות וכיוצא בזה במחירים יותר ידידותיים. בנוסף, מומלץ לוודא מראש עד כמה מסלול הטיול שבחרתם כולל ימים מלאים, בהם תוכלו ליהנות מפעילויות ומבילויים שכלולים כבר במסגרת עלות הטיול הכללית ולא תידרשו לתוספות מעבר.

קבוצה חברתית הומוגנית

לטיול מאורגן ייעודי למשפחות יש ערך מוסף בהיותה של הקבוצה הומוגנית, המאופיינת בטווחי גילאים דומים שלכם ושל ילדכם. באמצעות קבוצה שכזו תוכלו אתם ליהנות מחברה בוגרת, המנוסה בכל נושא ההורות, החוויות והקשיים וילדכם מחברת ילדים בגילאים דומים ובעלי תחומי עניין משותפים. יותר מכך, יתכן שהחברויות שייווצרו במהלך הטיול יוכלו להמשיך גם לאחר שתחזרו לארץ, כך שהרווח הינו משמעותי.

 


הורות, הורים