הורות > ילדים לגרושים > מדוע דשא סינטטי הוא הבחירה הטובה ביותר לגני ילדים ופארקים

מדוע דשא סינטטי הוא הבחירה הטובה ביותר לגני ילדים ופארקים

PDF הדפסה דוא

אתם רוצים לתת סביבה נעימה ובטוחה לילדים שמגיעים לגני הילדים, אך איך אפשר לעשות זאת? כמובן שמשטח טבעי שלדשא יכול להיות הפתרון לכך, שכן הדשא הוא משטח רך, נעים עם מראה נהדר שמשפיע בהחלט לחיוב על מצב הרוח של הילדים. עם זאת, בדשא הטבעי יש גם מספר סכנות אפשריות שעליהן נעמוד בהמשך. לעומת זאת, בהתקנה של דשא סינטטי אתם נהנים מכל העולמות. הדשא הסינטטי נראה טבעי לגמרי - אך יש לו כמה יתרונות משמעותיים על פני הדשא הטביע, לפחות בכל מה שנוגע לגני הילדים.


לא מזיק, לא מגרד ויפה לחלוטין!

● דשא ללא אלרגיות - ישנם לא מעט ילדים קטנים אשר יש להם אלרגיה מדשא טבעי. תוך זמן קצר הם מתחילים להתגרד, ועל הגוף שלהם יופיעו כל מיני פריחות - וכמובן שאז יגיעו ההורים שלהם עם תלונות. עדיף כמובן להימנע מכך, ופשוט להתקין דשא סינטטי בגן. הדשא הסינטטי עשוי מחומרים שילדים לא מפתחים על פיהם אלרגיות, וכך אתם יכולים לנשום לרווחה.

● לא מושך מזיקים - נכון שדשא רגיל הוא יפה מאד, אבל הוא גם מושך אליו לא מעט מזיקים שונים - כולל חרקים בעיתיים, שהילדים עלולים או לפחד מהם, או לנסות לשחק איתם, להכניס אותם לפה, וכיו"ב. כמובן שכדאי להימנע מכל מגע של הילדים עם המזיקים הללו, והפתרון הוא בדשא הסינטטי. מאחר שהדשא איננו אמיתי, החרקים אינם נמשכים אליו ואין להם שום אינטרס לשהות בו, ואתם יכולים לשמור על סביבה סטרילית.

● משטח רך ונעים - לצד שני היתרונות הקודמים שהצגנו, חשוב לזכור כי הדשא הסינטטי יכול להיות רך ונעים במיוחד (ישנם מדשאות סינטטיות עם רמות קושי שונות ,ואפשר ורצוי להזמין כמובן את המשטחים הרכים יחסית לגן הילדים). כך אם ילדים רצים ונופלים על הדשא, הם לא יסבלו מחבלות.


וזה גם שומר על הניקיון!

אם דשא ריגל, ומשטחים אחרים שדומים לו עלולים לצבור לכלוך, בחוץ וחול שידבק לרגליהם ולגופים של הילדים, הרי שהדשא הסינטטי איננו כזה! הדשא הסינטטי מעצם תכונותיו איננו צובר לכלוך, וכך הניקיון נשמר בסביבת הגן, וזה בוודאי מהווה תחליף נוח לארגזי החול השונים.

 


הורות, הורים