הורות > הורים טריים > מהו הסכם הורות משותפת ובאילו מקרים כדאי לבחור בו

מהו הסכם הורות משותפת ובאילו מקרים כדאי לבחור בו

PDF הדפסה דוא

בעידן שבו אנחנו חיים המושג משפחה נראה אחרת לגמרי לעומת מה שהוא נראה בעבר ולעומת מה שכולנו היינו רגילים להבין. לכן ברור מדוע גם אתם חושבים היום על משפחה מודרנית ועל דרכים שונות להביא ילדים לעולם. אם בעבר המודל העיקרי למשפחה היה גבר ואישה שמתחתנים, מביאים ילדים לעולם ומקימים משפחה, הרי שהיום זה כבר לא כך. היום יש נשים שבוחרות לחיות בזוגיות עם נשים וגברים שבוחרים לחיות בזוגיות עם גברים, אך עדיין הצורך והרצון להיות הורים קיים. במקרים כאלה הורות משותפת יכולה להיות אופציה טובה, רק צריך עורך דין משפחה שממנו ניתן יהיה לקבל שירות כדי לעשות את הדברים בצורה נכונה. עורך דין לענייני משפחה יוכל לפגוש אתכם, להכיר אתכם ולעזור לכם להכין את החוזה שאח"כ ילווה אתכם לשנים רבות ומשותפות ביחד.

 

איך לבחור עורך דין משפחה?

 

כדאי לדעת שהסכם הורות משותפת מאגד בתוכו את כל מה שחשוב בתור הורים, בין אם זו החלוקה של הנטל הכלכלי ובין אם זו הדרך שבה תקבלו החלטות משותפות בעתיד. לכן חשוב כל כך לנסח בצורה נכונה את החוזה, מה שאומר שכדאי לבדוק לאיזה עורך דין משפחה אתם פונים. לא לכל עורך דין לענייני משפחה יש מספיק ניסיון בנושא הספציפי של הסכמי הורות משותפת ולכן כדאי יהיה לבדוק שאתם פונים אל עו"ד:

 

  • שכתב הסכמים בתחום הספציפי הזה
  • שיש לו ניסיון
  • שמכיר את הענף הזה על בוריו
  • שיוכל לעזור לכם גם כשהדברים ייצאו מכלל שליטה ואולי יסתבכו מעט

 

הרבה פעמים ההמלצות שתוכלו לקרוא אודות עורכי הדין השונים הן אלה שיכולות לעזור לבחור על איזה איש מקצוע תוכלו  לסמוך בעיניים עצומות. כמובן שאתם לא חייבים להכיר אישית אנשים שימליצו לכם על עוה"ד שכן בימינו המלצות כאלה זמינות עבור כולנו גם אונליין בקלות.

 

כמה תשלמו על הסכם כזה?

 

כמו כל הסכם אחר שיוכל להכין לכם עורך הדין, גם כאן מדובר על הוצאה כלכלית לא קטנה. מצד שני, לא בטוח שהסכם ההורות שלכם, שאחר כך ילווה אתכם לשנים רבות, זה בדיוק המקום שבו כדאי לכם לחסוך. לכן אנחנו כן ממליצים לכם לפנות לכמה עורכי דין שעוסקים בענייני משפחה ולבקש מהם הצעות מחיר עבור הכנת הסכם שכזה. בצורה כזאת תוכלו להשוות בין המחירים ולהבין איפה המחיר יותר הגיוני ונוח מבחינתכם. כדאי לזכור שאפילו אם תשלמו על שירותיו של עורך דין משפחה סכום שלא נראה לכם קטן, זה עדיין לא אומר שעדיף לחסוך על כך ושזו הוצאה כלכלית מיותרת. עורך דין כזה שיוכל להכין עבורכם את ההסכם החשוב הזה יחסוך לכם הרבה בעיות בעתיד ולכן שווה להשקיע ולבחור עו"ד מוצלח.

 


הורות, הורים