הורות > הורים בוגרים > עיצוב הבית- טיפים לפי הפנג שוואי

עיצוב הבית- טיפים לפי הפנג שוואי

PDF הדפסה דוא

 

כאשר מישהו בונה בית החלומות  שלו המבנה הוא יותר מרק מבנה. זה הופך להיות יותר מאוסף של לבנים המאוגדות יחד על די טיט. יותר מקירות וגג. זה הופך לכלי המכיל את הרצונות השאיפות והחלומות של מי שבונה ומעצב את הבית. על כן זה מובן שגם על פנים הבית להראות מושלם ככל שניתן. עיצוב הפנים שם הבית דורש הרבה מחשבה, ויצירתיות. כאשר היצירתיות מתוחמת על ידי חוקי הפנג שוואי ניתן להגיע לתוצאה אקלקטית המשווה לפנים הבית אווירה בריאה ומרגיעה. כך הופך המבנה לבית.

עיצוב נכון של הבית


פנג שוואי היא מערכת סינית עתיקה של אסתטיקה העושה שימוש  בקורלציה בין בני האדם לבין היקום כדרך לכוון את אורח החיים של אנשים לכיוון טוב יותר. זוהי תורה המאמינה כי עיצוב נכון של הבית יכול להשפיע על טיב האנרגיה במקום, והמטרה היא לעצב את הבית על מנת ליצור אנרגיה חיובית כך שכל בעלי המקצוע :אינסטלטור, חשמלאי, צבעי וכו' צריכים להיות מודעים לקונספט ולרצון העיקרי בכדי לספק את העבודה בהקשר של פנג שוואי. זה עוזר לאנשים לשמור על אורח חיים בריא, על ידי הסטת אנרגיה שלילית ופתיחת פתח לאנרגיה חיובית להיכנס אל תוך הבית ואל תוך החיים. כך, על ידי כמה חוקים בסיסיים ופשוטים, ניתן לשפר את איכות החיים.

עצות לפי הפנג שוואי


פנג שוואי מספק קווים מנחים מקיפים וברורים כמו מתן עצות בנוגע לצבע הקירות, כיוון דלת הכניסה, ועוד. פנג שוואי שם דגש על נוכחות או העדר אור וצבע בבית. אור וצבע הם אלמנטים האחראים לחיבור עמוק עם הרוח  ונוכחותם או היעדרם משפיעה על אנשים בדרכים רבות יותר ממה שאנו יכולים לדמיין. פנג שואי קובע הימנעות מתאורה חזקה . פנג שוואי גם מציע להימנע מצבע כהה, מפלטת צבעים מונוטונית. היבט חשוב נוסף של עיצוב הבית באמצעות פנג שוואי הוא העומס על שטח הבית. מומלץ תמיד להותיר  הרבה שטחים פתוחים בבית. פנג שוואי מתעב ריהוט עתיק בבית וממליץ לא להשתמש בהם- על מנת ליצור רוח חדשה של התחדשות . מצד שני, הפנג שוואי הוא  לא מתנגד לרעיון של ריהוט קלאסי פחות כמו פופים . זה נובע מהאנרגיה החיובית שמקרינים רהיטים כמו  פוף והתחושה הרגועה שהם משרים בסביבת הישיבה. על פי עקרונות הפנג שוואי, נוכחות של רהיטים עתיקים גורמת  בחדר לתחושה מעופשת, ואילו בסופו של דבר וכתוצאה מכך לנביעה של כמות גדולה של אנרגיה שלילית. פנג שוואי גם שם הרבה דגש על האינסטינקטים של האדם האמור לגור בבית. הוא מייעץ בכל הנוגע לעיצוב  החדר, כי האדם ייבחר את מה שהוא מרגיש הכי נוח איתו. הדבר הכי חשוב לפי תורה זו הוא למלא את הבית בצחוק ואהבה. העיצוב, לפי כך, הוא עוד דרך להגיעה לאווירה זו.

 


הורות, הורים